TRX unikátní tréninkový program

Zapojte do Vašeho tréninku váhu Vašeho těla, přidejte do něj další rozměr. TRX® Suspension training je jednou ze speciálních lekcí funkčního tréninku určenou pro individuální nebo skupinovou formu. Poskytuje pro všechny úrovně fyzické zdatnosti novou možnost budování funkční síly a vytrvalosti spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility.

Pojďte s námi vyzkoušet TRX, novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Jedná se o cvičební pomůcku mající kořeny prvotního využívání v jednotkách U. S. Navy SEAL, kde bylo nezbytné vymyslet cvičení na minimálním prostoru bez činek a strojů a přitom procvičit celé tělo.

Tvoří ji pevné nastavitelné popruhy a madla pro ruce a nohy univerzálně použitelné pro každý druh postavy. TRX lze zavěsit kamkoliv. Za konstrukci ve Vaší posilovně, na fotbalovou branku či za větev ve Vašem parku nebo dokonce za dveře ve Vašem bytě. S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost.

TRX lzevyužít pro Váš trénink v posilovně nebo zabalit s sebou na cestu či výlet. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech anatomických rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je však pravdou. Kromě hmotnosti těla a gravitace TRX využívá prvky nestability pro posílení svalů stabilizačního systému. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

TRX® Suspension training je pozvánkou pro ty, kteří hledají novou motivaci, výzvu nebo pestrou, zábavnou formu pro zlepšení kondice či chtějí poměřit své dovednosti, schopnosti v tréninkové skupině.